Galvenā » Serviss » Automātiskā ātrumkārba

Automātiskā ātrumkārba

Ar katru gadu automašīnas ar automātisko ātrumkārbas sabojāšanās nemitīgi pieaug. Auto paši kļūst arvien tehnoloģiski sarežģītāki, un saplīstot vai kāda defekta dēļ tās jāremontē speciālos servisos, kur ir cilvēki ar plašu pieredzi. Jo ir nepieciešams aprīkojums, lai noteiktu neatbilstības cēloņus, kā arī visa veida daļas, kas nepieciešamas remontam.

Ņemot vērā minēto, mūsu autocentra meistariem, tika nolemts uzticēt automātisko ātrumkārbu remontus. Pēc daudzu gadu pieredzes automobiļu remontā, mēs esam izstrādājuši īpašu programmu, lai automātisko ātrumkārbu remonts mūsu klientiem neprasītu papildu materiālu izmaksas. Ja Jūsu auto ir bojāts automātiskās ātrumkārbas pārnesums, mēs Jums iesakām pašiem nemeklēt, kur to remontēt, bet uzreiz sazināties ar mums.

Ja Jums liekas, ka automašīnas ātrumkārba ir sabojājusies, mēs Jums iesākam rīkoties šādi:

  • Nekavējoties nodot auto mūsu autoservisā, nekavējiet šo procesu turpinot vadīt transportlīdzekli, jo sākotnējā posmā sadalījuma remonts automātiskās pārnesumkārbas remonts izmaksā lētāk, nekā pavisam bojāts kārbas.
  • Mēs veiksim AĀK diagnostiku un ja tās apskates laikā tiks pamanīti mehāniski bojājumi, jeb braucot varēs ievērot disku izslīdēšanu vai kādus blakustrokšņus – tas jau liecinās par ātrumkārbas remonta nepieciešamību.
  • Mēs noņemsim AĀK no Jūsu automašīnas un nosūtīsim to remontēt uz specializētu darbnīcu.
  • Pēc bojājumu iemesla un remonta izmaksu noteikšanas mūsu partneri informēs mūs par rezultātiem, bet mēs savukārt sazināsimies ar Jums. Jāatzīmē, ka AĀK remonta cenā mēs neiekļaujam savu procentu un remonta izmaksas nosaka tikai pārnesumkārbu remontdarbnīca, par ko Jūs varat pārliecināties, ar meistara palīdzību sazinoties tieši ar mūsu partneriem. Remonta cena ir pilnībā uzskatāma un papildus Jums būs nepieciešams samaksāt tikai par AĀK noņemšanu un uzstādīšanu.
  • Pēc remonta mēs uzstādīsim AĀK atpakaļ un uz diagnostikas stenda bez maksas veiksim visu bojājuma un remonta laikā radušos kļūdu noņemšanu.
©2010 SIA Automagija. Made by SIA "NNP"
cialis soft tabs australia is there a app for cheating spouse spy camera cell phone cheating spouse software iphone cheating spouse app iphone cell tracker cell phone spy software reviews anti spy ware software