Русский Latviešu
Galvenā » Serviss » Dzinējs

Motors ir būtiska daļa no automašīnas. No uzstādītajām detaļām un mezgliem ir atkarīga dzinēja kvalitāte un drošības sajūta. Tādēļ ir ieteicams veikt savlaicīgu un visaptverošu diagnostiku motoram, un pēc rezultātiem novērst laicīgi problēmas un veikt remontu motora sistēmai.

Auto servisam ‘Auto Maģijai’ ir mūsdienu instrumentāla – tehniskā bāze, kas ļauj veikt visa veida automašīnu dzinēja remontus, tas ir no maza līdz liela mēroga kapitālos remontus. Servisam ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai diagnosticētu remontu automobiļu dzinējiem, kā dīzeļdegvielai, tā arī benzīnam. Pēc diagnostikas un dzinēja remonta precizējas visi to elementi un sistēmas.

Mēs Jūs neatstāsim nelaimē, bet palīdzēsim ar rezerves daļu iegādi, Jums tagad nevajadzēs tērēt laiku detaļu iegādei. Pēc pasūtītāja vēlmes mēs varam remontēt dzinējus komplektējot ar oriģinālām detaļām vai ar austas kvalitātes detaļām. Īpaši sarežģītos gadījumos, ka dzinēja remonts ir neiespējams, mēs varam palīdzēt ar jauna dzinēja iegādi un to uzstādīšanu.

©2010 SIA Automagija. Made by SIA "NNP"
buy viagra australia no prescription gps cheating spouse tracking cell phone spy apps cheating spouse text messages iphone mobile spy apps for iphone cell phone message spy spying with cell phones best spy software record cell phone calls cheating spouse cell phone software spy