Русский Latviešu
Galvenā » Serviss » Bremžu sistēma

Bremžu stenda diagnostika 8.00 euro

Automobiļa bremžu sistēma ir viena no svarīgākajām sistēmām, lai nodrošinātu drošību vadītājam un pasažieriem. Tāpēc nekādā gadījumā nevar izturēties vieglprātīgi pat pie mazāko bremžu sistēmas darbības traucējumiem. Ja atrodat kļūdu bremžu sistēmā ir nepieciešams veikt steidzamus pasākumus, lai novērstu to, un pēc iespējas ātrāk jāvēršas pie speciālistiem, lai veiktu remontu bremžu sistēmā.

Simptomi bremžu sistēmas darbības traucējumiem var būt ļoti dažādi : sitieni, pulsējoša darbība bremzēm, brīva darbība bremzes pedālim, automobiļa virzīja no ceļa bremzēšanas laikā, nevienmērīgs nodilums bremžu klučiem. Lai noteiktu neatbilstības cēloņus bremžu sistēmai ir vēlams veikt diagnostiku.

Veicot bremžu sistēmas remontu, var būt nepieciešams arī remonts kādām no šīm daļām : bremžu klučiem, bremžu diskiem, bremžu cilindriem, bremžu šļūteņu maiņa, bremžu regulēšana uz stenda.

Pierakstīties un saņemt nepieciešamo informāciju, Jūs varat pa tālruni: +371 29757991

©2010 SIA Automagija. Made by SIA "NNP"
levitra como comprar spy sms text messages cell phone listening devices spy phones spy blackberry gps tracking on cheating spouse best android spy apps sms phone spy catch cheating spouse software how to spy on cheating spouse text messages app to catch a cheating spouse cell phone spy guy